piątek, 13 lipca 2012

Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Moralnego Niepokoju

O kabareciarzach tworzących obie grupy mogę napisać coś więcej niż dodać tylko autografy [jednakże jeżeli nie chcesz czytać notki, autografy są zamieszczone na końcu :)]. Byłam kilka razy na występach obu grup, ale może zacznę od Ani Mru-Mru.
Mają naprawdę świetne programy kabaretowe. Uważam, że obejrzenie danego programu na żywo jest o wiele lepsze niż w TV, dlatego że mają oni niesamowity kontakt z publicznością i można poczuć tą atmosferę, którą oni tworzą. Co prawda nie widziałam ich najnowszego programu "Nuda, rutyna i odcinanie kuponów" [intrygująca nazwa jak na program kabaretowy], ale widziałam "Czerń czy biel" i występy poprzedzające ten program. Na ich występach zazwyczaj sale są pełne i zawsze są wybuchy śmiechu ze strony publiki, a czasem i artystom się to zdarzy. Na pewno, jeżeli będziecie mieć możliwość iść na ich występ, to warto skorzystać, to w końcu jeden z czołowych polskich kabaretów. Jeżeli chodzi o sprawy fanowskie, po występie nie ma z tym problemu, artyści chętnie rozdają autografy, pozują do zdjęć i rozmawiają z fanami.
Kabaret Moralnego Niepokoju jest zaprzyjaźniony z Kabaretem Ani Mru-Mru, także mówi się o nich, że to jeden z najlepszych polskich kabaretów. Miałam okazję być kilka razy na ich występach i mogę powiedzieć o nich tą samą rzecz, co o Ani Mru-Mru, artyści, którzy w 100% potrafią rozbawić swoją publiczność. Mają genialne skecze, zaskakujące puenty i nic dziwnego, że na ich występy bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Po występach rozdają autografy, robią sobie zdjęcia z fanami, i nawet jeżeli czasem się spieszą, to starają się jednak nikogo nie pominąć.
Liderzy obu kabaretów, Robert Górski i Marcin Wójcik, prowadzą razem Kabaretowy Klub Dwójki, który jest nagrywany w Krakowie [raz w roku w Szczecinie, odcinek w wydaniu wakacyjnym], jeżeli będzie mieć kiedykolwiek okazję być na nagraniu, nie przegapcie jej, bo warto :)
Robert Górski, Marcin Wójcik i Michał Wójcik grają w improwizowanym serialu kabaretowym "Spadkobiercy", leci na TV4, jest nagrywany w Warszawie. Jeżeli nie widzieliście, odsyłam na Youtube :)


Autografy na płycie "W samo popołudnie". Był to program kabaretowy zrobiony przez Ani Mru-Mru i Kabaret Moralnego Niepokoju z którym swego czasu jeździli po Polsce i zarejestrowali go na DVD.

P.S. Wiem, że zdobycie autografów obu grup jest możliwe wysyłając do nich SASE, nie mam co prawda adresów, ale podejrzewam, że nie jest trudno je znaleźć :)

2 komentarze:

 1. gratuluję ;)
  zapraszam do mnie ;)
  autografki-kiniaaa.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje sukcesu!
  Dodałem Cię u mnie do linków (po prawej stronie, wyświetla się pare blogow z ostatnimi postami), byłbym wdzięczny jeśli też byś mogł mnie dodac :)
  pozdrawiam
  rzelik z rzelik7.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń